STARTOVNÍ LISTINA - 19.10.2019 Hipodrom Bravantice

Mistrovství jezdců zemí Visegradu Moravskoslezského kraje 2019

(pořádá Česká klusácká asociace, z.s.)

 

 

 

12:30

19.10.2019

1.

156 Cena krmiv Energys

(klusáci 3+ , 1640 m, 25 000 Kč)

8

1

VOUS PARLEZ (H) 5

Svoboda Jiří

1640 m

2

PENYWE 4

Dobrovolný Jaroslav

1640 m

3

LORD 3

Coufal Ivan

1640 m

4

BAMIRA (D) 3

Volf Mykola

1640 m

5

AARON 4

Poršová Veronika

1640 m

6

VIKTOR CUB 4

am. Dobruský2 Josef

1640 m

7

LUNA 4

Neslingerová Hana

1640 m

8

SAMSON MISI 3

Kotásek Jaromír

1640 m

 

 

 

 

13:00

19.10.2019

2.

157 Cena Hipodrom Central a.s.

(klusáci 3+ , 1640 m, 25 000 Kč)

7

1

NANOKO OV 3

Volf Mykola

1640 m

2

UNIVERS MONEY 4

Vávra Pavel

1640 m

3

URENGOY LOK (RU) 3

žk. .Veres László

1640 m

4

.BLACK ANGEL GC (D) 4

.Pletschacher Robert

1640 m

5

QUINTA (A) 3

Svoboda Jiří

1640 m

6

VOX ULTRA 5

am. Štichová Marie

1640 m

7

INES (NL) 4

Kalčíková Monika

1640 m

 

 

 

 

13:30

19.10.2019

3.

155 Cena Horse Sports s.r.o.

(klusáci 3+ , 2140 m, 25 000 Kč)

8

1

KORALIE SKREE (A) 5

žk. .Veres Éva

2140 m

2

ZUNNY MISI 3

Poršová Veronika

2140 m

3

KADET MISI 5

Komlóši Ondrej

2140 m

4

HURRICANE BN (NL) 5

Vávra Zdeněk

2140 m

5

JACK MURTIE 4

am. Sahligerová Zuzana

2140 m

6

.WINDHUND (D) 4

.Pletschacher Robert

2140 m

7

EQUIMAX (F) 5

am. Loman Alle J.M.

2140 m

8

JUILLET V 7

Kalčíková Monika

2140 m

 

 

 

 

14:00

19.10.2019

4.

154 Cena PARAGAN s.r.o.

(klusáci 3+ , 1640 m, 25 000 Kč)

7

1

BLUE LIGHT VENUS (A) 4

Volf Mykola

1640 m

2

KYZA DEUX SKREE (A) 6

Dobrovolný David

1640 m

3

SAKKO TEČ 4

Chrastina Roman

1640 m

4

INACCESSIBLE GROU (D) 4

Kotásek Jaromír

1640 m

5

RADIUS (UA) 10

žk. .Veres László

1640 m

6

GAUDI BOKO (NL) 6

Vávra Pavel

1640 m

7

READY GET 8

am. Sahligerová Zuzana

1640 m

 

 

 

 

14:30

19.10.2019

5.

153 Prix du Trotteur Francais XIV.

(klusáci 3+ , 2140 m, 60 000 Kč)

6

1

FARVALA ACE (F) 4

am. Loman Alle J.M.

2140 m

2

EMBARGO D'UKRAINE (F) 5

žk. .Veres Éva

2140 m

3

AGRUS (UA) 9

Kalčíková Monika

2140 m

4

CYRANO DU JAL (F) 7

Kalčík Michal

2140 m

5

.FALJAC ODON (F) 4

Dobrovolný David

2140 m

6

.DIABLE MAYA (F) 6

.Žakowski Bartlomiej

2165 m

 

 

 

 

15:00

19.10.2019

6.

151 Velká cena Moravskoslezského kraje (SD)

(klusáci 3+ , 2640 m, 60 000 Kč)

8

1

TIPSPORT BOY 6

Kotásek Jaromír

2640 m

2

URAN KOSMOS (I) 6

Vávrová Zuzana

2640 m

3

.LOVELY PRINCESS (D) 6

.Pletschacher Robert

2640 m

4

.NORDIC ILLUSION (S) 10

Klaubenschalk Jindřich

2640 m

5

BOCCACCIO 8

Svoboda Jiří

2640 m

6

ELIXIR DE CHARNIE (F) 5

Dobrovolný Jaroslav

2640 m

7

UN NUAGE D'OSMOZ (F) 11

Poršová Veronika

2640 m

8

QUUENIE (A) 4

Kozel Ondřej

2640 m

 

 

 

 

15:30

19.10.2019

7.

152 Cena obce Bravantice - Breeders'Crown dvouletých (CH) (klusáci 2, 1640 m, 50 000 Kč)

6

1

JIM 2

Coufal Ivan

1640 m

2

HANNAH 2

Svoboda Jiří

1640 m

3

HELENKA MISI 2

Poršová Veronika

1640 m

4

HAVANA MISI 2

Kotásek Jaromír

1640 m

5

HANY BANY 2

Kozel Ondřej

1640 m

6

FANNY MISI 2

Neslingerová Hana

1640 m

 

 

 

 

16:00

19.10.2019

8.

158 Handicap HORSE AGRO, s.r.o.

(klusáci 4+ , 1640 m, 25 000 Kč)

9

1

CHESTER 6

am. Klvaňa Tomáš

1640 m

2

KASIMA SKREE (A) 4

Dobrovolný David

1640 m

3

IGOR BEUCKENSWYK (NL) 4

Vávra Pavel

1640 m

4

ENTERTAINMENT 5

am. Novák Bedřich

1640 m

5

KARLOS SANTANA 7

am. Hykeš Pravoslav

1640 m

6

VIKING CUB 9

Neslingerová Hana

1640 m

7

CAFU BOKO (NL) 10

am. Štichová Marie

1640 m

8

UKA HELENA (F) 11

.Žakowski Bartlomiej

1640 m

9

HONEY KORA (NL) 5

Kalčíková Monika

1640 m